Open Huizen Dag zaterdag 1 april 2023 van 11:00 tot 15:00 uur.

Bekijk hier de deelnemende objecten
Vorige | Volgende

Engweg 35 Putten

Bewaar object
Deze woning is verkocht

Omschrijving

Gelegen op een gezellig en vooral levendig hoekperceel van maar liefst 394 vierkante meter treffen we deze twee-onder-één-kapwoning met oprit en garage. En….aan de rand van het centrum.
De bakker, slager, groenteboer, supermarkt en alle andere winkeltjes die het centrum van Putten rijk is, zijn op loopafstand van deze woning gelegen. Hoe ideaal!

Dat de huidige bewoonster er vanaf 1998 heeft gewoond tekent hoe leuk en praktische deze plek is om te wonen. Op dit hoekje van de Klaas Bosstraat en Engweg ziet u altijd wel iets gebeuren. Een leuke en levendige plek waar altijd wel iets te zien is of een bekende voorbij komt. Deze degelijk gebouwde woningen zijn rond 1970 gerealiseerd. Toen werd er pas écht goed en stevig gebouwd. In de afgelopen paar jaar is de woning netjes bewoond en op een aantal punten aangepast aan het huidige wooncomfort. Zo is bijvoorbeeld de spouw van de woning in 2019 na geïsoleerd en is de woning gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Maar, modernisatie op bijvoorbeeld wand- en vloerafwerking is naar verwachting wenselijk. Daarnaast zijn er nog een aantal werkzaamheden te doen om de woning nog verder te isoleren en naar het hedendaagse wooncomfort te halen. Dit is de kans om deze tweekapper naar eigen inzicht verder te personaliseren.

Aan de zijde van de Klaas Bossstraat treffen we een lange oprit met meer dan voldoende parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. Daarnaast treft u verderop het perceel de garage (afmeting 5.06x3.31). Het is dus eventueel mogelijk om de auto vorstvrij en droog binnen te parkeren. Nieuwsgierig geworden naar de rest? Lees dan snel verder.

Indeling van deze tweekapper nabij het centrum:
Entree-/hal met trapopgang naar boven, praktische vaste bergkast onder de trap (ideaal voor het opbergen van diverse spullen zoals boodschappen, jassen en tassen), toilet met fonteintje en toegang naar de woonkamer.
Een schoolvoorbeeld van een doorzonwoonkamer! Door de grote raampartijen aan weerszijden komt er veel lichtinval naar binnen. En… op dit plekje ziet u dus altijd wel iets gebeuren! De woonkamer is voorzien van een gashaard. De open keuken is uitgevoerd met inbouwapparatuur waaronder koelkast, oven en gaskookstel. De keuken zou bijvoorbeeld een punt zijn waar op de woning gemoderniseerd zou kunnen worden. We denken graag mee!

Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor er een bijkeuken is gerealiseerd. Hier treft u tevens de aansluitingen voor de wasapparatuur.

Eerste en tweede verdieping
Overloop met vaste bergkast en vlizotrap naar de tweede verdieping. Momenteel is de tweede verdieping niet met een vaste trap te bereiken (en is deze ruimte ingemeten als overige inpandige ruimte van 17 vierkante meter oppervlakte). Maar, er is stahoogte (2.29m) genoeg en het is goed mogelijk om een dakkapel aan de achterzijde te plaatsen. Deze ruimte zou dus bij de woonoppervlakte getrokken kunnen worden. De tweede verdieping is momenteel ingericht als bergzolder.
De hoofdslaapkamer met twee vaste kasten treffen we momenteel aan de achterzijde van de woning. Tweede ruime slaapkamer aan de voorzijde. Leuk detail van deze slaapkamer is het zijraam met uitzicht op de Engweg (weer een voordeel van dit hoekje, vrij zicht!). Deze slaapkamer is ook voorzien van een vaste kast.

De badkamer is momenteel uitgevoerd in een lichte kleurstelling en uitgevoerd met een wastafelmeubel en inloopdouche. Derde kamer weer aan de achterzijde van de woning met vaste kastenwand en toegang naar het balkon.

Achtertuin en perceel:
Zoals reeds aangegeven is de woning gelegen op een mooie ruime kavel van ca. 394 vierkante meter. De tuin is fraai aangelegd met borders die diverse vaste beplanting huisvesten. Een hele originele mix van alles en nog wat.
Achter de woning kunt u heerlijk beschut zitten en van de zon genieten. Mocht een appartement toch écht een stap te ver zijn maar u wilt wel dichtbij de voorzieningen wonen? Dan is deze woning aan de Engweg zeker een optie. Wel bewegingsvrijheid rondom de woning en alle voorzieningen nabij.
De garage biedt – naast parkeergelegenheid – ook de ruimte voor het realiseren van een hobbyruimte of werkplaats.

De bijzonderheden van de Engweg 35 op een rij:
- Twee-onder-één-kapwoning gelegen op een zeer centrale locatie nabij het centrum van Putten met
alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik;
- Lange oprit en garage (zijde Klaas Bosstraat) die voldoende parkeergelegenheid bieden;
- De spouwmuren zijn omstreeks 2019 nageïsoleerd;
- Ruim hoekperceel van ca. 394 vierkante meter;
- Mogelijkheid om de woning naar eigen inzicht te moderniseren c.q. te personaliseren;
- Mogelijkheid om de woning inwendig uit te breiden door het aanbrengen van een vaste trap naar
de tweede verdieping;
- Leuk en levendig uitzicht vanaf de voorzijde, aan de achterzijde zit u meer in de luwte;
- Woonoppervlakte ca. 94 vierkante meter;
- Kadastraal bekend gemeente Putten, sectie C, nummer 7815;

Een hele leuke en levendige plek om te wonen. Geloof ons… hier gebeurt altijd wat!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
eengezinswoning
Type woning
twee onder een kapwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1969
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
dakraam, glasvezel kabel, rookkanaal, tv kabel
Ligging
aan drukke weg, in centrum
Permanente bewoning
ja
Daktype
zadeldak
Dakmateriaal
pannen

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
94 m²
Oppervlakte overige functies
17 m²
Perceel
394 m²
Inhoud
324 m³

Indeling

Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
3
Aantal etages
3
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
inloopdouche, wastafel
Keuken type
open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie
Soort verwarming
cv ketel, gashaard
Warmwater installatie
cv ketel
Ketel type
Nefit Ecomline
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
E
Einddatum energielabel
2032-05-28

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Putten C 7815
Oppervlakte
394 m²
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin, voortuin, zijtuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
141 m²
Hoofdtuin achterom
ja
Ligging hoofdtuin
zuidwest
Totale oppervlakte
394 m²

Garage

Garagesoorten
vrijstaand steen
Capaciteit
1
Voorzieningen
elektra, water

Parkeergelegenheid

Faciliteit
op eigen terrein
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Deel dit object